wybierz autora:
  • Nasze dzieci mogły skorzystać z zajęć Zumby. Pani Monika Kowalewska przeprowadziła zajęcia w każdej grupie. Było bardzo wesoło. Bardzo się nam podobało, kto chętny może skorzystać z zajęć organizowanych na hali sportowej.
    Relacja 2017-12-01, 16:37 | autor: Moderator Nauczyciele
  • Nowe dzieci przybyłe do przedszkola w tym roku szkolnym zostały pasowane na „Przedszkolaka”. Były dyplomy, medale, tort i wiele innych atrakcji. Pasowanie odbyło się przez dotknięcie „Zaczarowaną kredką”.
    Relacja 2017-12-01, 16:32 | autor: Moderator Nauczyciele
  • Dnia 18.10.2017r. wybraliśmy się na wycieczkę do lasu-Piły.Spacerowaliśmy ścieżką przyrodniczo-dydaktyczną pokazującą zasoby przyrodnicze, które można zobaczyć w naszym lesie. Na koniec naszego spaceru nazbieraliśmy dary lasu, którymi udekorowaliśmy sale.
    Relacja 2017-12-01, 16:22 | autor: Moderator Nauczyciele
  • Ciąg dalszy pomocy dla naszej placówki. Odwiedzili nas dobrzy ludzie z Dziwnowa przywieźli dla nas kolejne „dary”- przybory plastyczne, zabawki, gry, maskotki. Bardzo się cieszymy, że są tacy dobrzy bezinteresowni ludzie. My w zamian
    Relacja 2017-12-01, 15:52 | autor: Moderator Nauczyciele
  • Pamiętna noc z 11 na 12 sierpnia 2017 r. przejdzie do historii naszej Małej Ojczyzny.W wyniku nawałnicy doszło do poważnych uszkodzeń konstrukcji obiektu Publicznego Przedszkola w Gostycynie. Nowy rok szkolny dzieci rozpoczną z opóźnieniem w budynku po byłej szkole